Bathroom 2lt Bracket IP44 Chrome Finish
£151.92
Ex Tax: £126.60
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 708-407
Bathroom 2lt Bracket IP44in chrome finish, switched, with ribbed, partly frosted glass.
| Specification | |
| Finish | Chrome |
| Width | 60mm |
| Height | 320mm |
| Depth | 83mm |
| Lamp Cap Type | G9 |
| Number Of Lights | 2 |
| Wattage | 66w |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP44 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318