New
Spare glass for 645-442
£18.90
Ex Tax: £15.75
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 645-442-SG
Spare glass for 645-442
| Specification | |
| Finish | Chrome |
| Width | 60mm |
| Height | 200mm |
| Depth | 83mm |
| Lamp Cap Type | G9 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 33w |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP44 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318