LED Square section Picture light 16W Satin Nickel Finish
£344.16
Ex Tax: £286.80
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 151-635
LED Square section Picture light 16Win nickel finish with adjustable head. Non-dimmable.
| Specification | |
| Finish | Satin Nickel |
| Width | 700mm |
| Height | 50mm |
| Depth | 140mm |
| Lamp Cap Type | LED |
| Wattage | 16w |
| Lamps Included | Yes |
| Dimmable | No |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP20 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318