LED Square Section Picture Light 8W Gold Finish
£207.84
Ex Tax: £173.20
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 614-727
LED Square Section Picture Light 8Win matt gold finish with adjustable head. Non-dimmable.
| Specification | |
| Finish | Gold Colour |
| Width | 380mm |
| Height | 50mm |
| Depth | 140mm |
| Lamp Cap Type | LED |
| Wattage | 8w |
| Lamps Included | Yes |
| Dimmable | No |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP20 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318