Wall Light IP44 Crystal Chrome Finish
£208.56
Ex Tax: £173.80
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 123-487
Wall Light IP44 Crystalfitting in chrome finish with glass rods surrounding a central column of crystal glass drops. Rated IP44
| Specification | |
| Finish | Chrome |
| Width | 250mm |
| Height | 300mm |
| Depth | 120mm |
| Lamp Cap Type | G9 |
| Number Of Lights | 2 |
| Wattage | 66w |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP44 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318