Wall Bracket Bronze Finish
£120.72
Ex Tax: £100.60
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 779-152
Wall Bracketin bronze finish with a rectangular off-white fabric shade.
| Specification | |
| Finish | Bronze |
| Width | 280mm |
| Height | 275mm |
| Depth | 180mm |
| Lamp Cap Type | E27 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 40w |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP20 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318