Void 55 Recessed Downlight in Matt White
£122.40
Ex Tax: £102.00
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 918-586
| Specification | |
| Finish | Matt White |
| Width | 55mm |
| Diameter | 121mm |
| Height | 163mm |
| Depth | 55mm |
| Lamp Type | LED |
| Lamp Cap Type | GU10 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 6W |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 2 - Double Insulated, No Earth Required |
| IP Rating | IP65 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318