Vision 200mm Pendant Chrome Finish
£106.08
Ex Tax: £88.40
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 810-422
Vision 200mm Pendant,silver when unlit the glass takes on a 3D holographic effect when illuminated. Supplied with a chrome finish and clear cable suspension.
| Specification | |
| Finish | Chrome |
| Diameter | 200mm |
| Height | 220mm |
| Max Height | 1300mm |
| Lamp Cap Type | E27 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 40w |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | No |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318