Rotonda Exterior Wall Bracket Black Finish
£251.76
Ex Tax: £209.80
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 902-938
Rotonda Exterior Wall Bracket
| Specification | |
| Finish | Black |
| Width | 250mm |
| Height | 460mm |
| Depth | 440mm |
| Lamp Cap Type | E27 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 75w |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP43 |
| Product Family | Rotonda |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318