Minima IP65 Recessed Downlight in Matt Black
£26.40
Ex Tax: £22.00
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 490-861
| Specification | |
| Finish | Matt Black |
| Diameter | 85mm |
| Depth | 110mm |
| Lamp Type | Halogen |
| Lamp Cap Type | GU10 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 50W |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 2 - Double Insulated, No Earth Required |
| IP Rating | IP65 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318