LED Round Section PictureLight 12W Satin Nickel Finish
£227.52
Ex Tax: £189.60
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 836-759
LED Round Section PictureLight 12Win satin nickel finish with adjustable head. Non dimmable
| Specification | |
| Finish | Satin Nickel |
| Width | 540mm |
| Height | 100mm |
| Depth | 140mm |
| Lamp Cap Type | LED |
| Wattage | 12w |
| Lamps Included | Yes |
| Dimmable | No |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP20 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318