Table Lamp ANFORA, 65 Decor ALBERO GOLD, gold-plated, hand-painted
£768.00
Ex Tax: £640.00
- Stock: Normally 3 to 4 Weeks
- Product Code: 520-460
Fanciful eyecatchers, showing a splendid flow of colours and forms. Be inspired by these valuable table lamps: finest glass, 24 carat gold or silver leaf. Every single piece is unique
| Specification | |
| Second Finish | Albero Gold |
| Diameter | 450mm |
| Height | 650mm |
| Lamp Type | Tungsten |
| Lamp Cap Type | E27 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 100W |
| Lamps Included | No |
| Retrofit Led | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP20 |
| Manufacturer Ref. | Kolarz - 1417.71M.Go |
| Family | ANFORA |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318