Chios 80 Wall Light in Textured Grey
£49.20
Ex Tax: £41.00
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 846-464
| Specification | |
| Finish | Textured Grey |
| Width | 68mm |
| Height | 80mm |
| Depth | 92mm |
| Lamp Type | LED |
| Lamp Cap Type | GU10 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 6W |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP44 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318