Carousel 2lt Bracket Bronze Finish
£191.76
Ex Tax: £159.80
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 191-670
Carousel 2lt Bracketin bronze finish with crystal candle pans
| Specification | |
| Finish | Bronze |
| Width | 350mm |
| Height | 250mm |
| Depth | 180mm |
| Lamp Cap Type | E14 |
| Number Of Lights | 2 |
| Wattage | 120w |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP20 |
| Product Family | Carousel |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318