Table Lamp GIARDINO, 57 Ceramic, Decor GIARDINO PANSE
£361.38
Ex Tax: £301.15
- Stock: Normally 3 to 4 Weeks
- Product Code: 489-666
Delightful eye-catchers: Enjoy our refreshing ceramic table lights in bright white, brilliant Bordeaux red and with fanciful garden d
| Specification | |
| Diameter | 400mm |
| Height | 570mm |
| Lamp Type | Tungsten |
| Lamp Cap Type | E27 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 100W |
| Lamps Included | No |
| Retrofit Led | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Class | 2 - Double Insulated, No Earth Required |
| IP Rating | IP20 |
| Manufacturer Ref. | Austrolux - 0014.74 |
| Weight | 3.4KG |
| Family | GIARDINO |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318