Ascoli Desk Table Lights in Matt White
£249.60
Ex Tax: £208.00
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 156-600
| Specification | |
| Finish | Matt White |
| Width | 135mm |
| Diameter | 135mm |
| Height | 420mm |
| Depth | 210mm |
| Lamp Type | LED |
| Lamp Cap Type | GU10 |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 6W |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | No |
| Class | 2 - Double Insulated, No Earth Required |
| IP Rating | IP20 |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318