Artemis 2 Light Bracket Chrome Finish
£150.48
Ex Tax: £125.40
- Stock: Normally 3 to 7 days
- Product Code: 299-464
Artemis 2 Light Bracketin chrome finish with crystal glass sconces
| Specification | |
| Finish | Chrome |
| Width | 290mm |
| Height | 275mm |
| Depth | 140mm |
| Lamp Cap Type | E14 |
| Number Of Lights | 2 |
| Wattage | 120w |
| Lamps Included | No |
| Dimmable | Yes |
| Class | 1 - Requires an Earth |
| IP Rating | IP20 |
| Product Family | Artemis |
All delivery times are estimated, for up to date status on products please give us a call on 01932 820318